állásajánlat:
FŐOLDAL SZOLGÁLTATÁSOK REFERENCIÁK CSAPATUNK ÁLLÁS KAPCSOLAT

Hiszel a valódi HR partnerségben?
Hogy a világ nagyon színes és az emberek igazán jó keretek között csodákra képesek?
 Akkor Téged keresünk.

Dinamikusan bővülő, változatos ügyfélkörünk számára nyújtjuk egyedi humán stratégiai
tanácsadó szolgáltatásainkat, melyben HR implant lábunkhoz keresünk
részmunkaidős HR PARTNER-t,
aki rugalmas együttműködési keretek közt erősíti csapatunkat.

Miért gyere hozzánk?
  • Mert jó az, amit csinálunk, ügyfeleink jobb eredményeket érnek el coach szemléletű támogatásunkkal és ez minden csapattagunk számára komoly sikerélmény és öröm
  • Emberi, a fejlődés mellett elkötelezett hazai és nemzetközi ügyfélkörünk
  • Tervezett és rugalmas lehet az időbeosztásod
  • Projekt feladataid lesznek:
  • Szervezeti diagnózis felállítását célzó interjúk és felmérések lebonyolítása, értékelése
  • Egyéni coaching jellegű, HR partneri támogatás, hosszú távon kiemelt ügyfeleink számára
  • Workshop-ok, tréningek tematikájának kidolgozása, azok megtartása
  • Amit fontosnak tartunk:
  • Vállalati oldalon szerzett vezetői vagy humán tapasztalat legalább 5 éves gyakorlattal
  • Tréning, coaching, kiválasztásban releváns tapasztalat
  • Projektvezetési, ügyfélkezelési tapasztalat
  • Magas szintű MS Office (Word, Excel, PP) tudás
  • Kiemelt angol nyelvtudás
  • Amit kínálunk:
  • Hosszú távú partnerségi együttműködés rugalmas, de biztos keretek közt
  • Emberi, a fejlődés mellett elkötelezett hazai és nemzetközi ügyfélkör
  • Szakmai igényesség
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • Vonzó, fix + projekt alapú jövedelem