állásajánlat:
FŐOLDAL SZOLGÁLTATÁSOK REFERENCIÁK CSAPATUNK ÁLLÁS KAPCSOLAT

Felelősséggel és megbízhatóan tudod támogatni egy cég irodájának működését?

Képes vagy önállóan dolgozni és csapatjátékos is vagy? Motivál, ha igényes környezetben töltheted munkaidődet?
AKKOR TÉGED KERESÜNK!

Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, professzionális pénzügyi

szolgáltatásaira méltán büszke Partnerünk

 irodavezetőt  keres budapesti, modern belvárosi irodájába.

Miért jó náluk dolgozni?

  • biztos, fejlődő munkahely, és kiszámítható feladatok várnak
  • fiatalos, családias légkörű csapat fontos, megbecsült tagja, az iroda lelke lehetsz
  • támogató menedzsmenttel dolgozhatsz együtt
  • munkádat versenyképes juttatással honorálják (alapfizetés + cafeteria, munkavégzéshez céges kocsi használata, éves bónusz)
  • igényes munkakörülmények
  • Feladataid lesznek:

    • Irodavezetés:
    • -          az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása, bejövő telefonok fogadása

      -          ügyfelek, tárgyaló partnerek fogadása (recepción) és ellátása, tárgyaló foglalások kézben tartása

      -          posta kezelése, iktatás, fénymásolás, szkennelés

      -          rendelések, beszerzések intézése, beszállítókkal való kapcsolattartás

      • A vezérigazgató munkájának támogatása:
      • -          időpont egyeztetések, ügyféltalálkozók szervezése, naptármenedzsment, személyi asszisztencia

        • Pénzügyi adminisztrációs feladatok:
        • -          bejövő számla nyilvántartás vezetése, házipénztárral kapcsolatos adminisztráció

          Mi kell hozzá?

          • középfokú végzettség, és legalább 2-3 éves munkatapasztalat releváns irodai munkakörben
          • felhasználói szintű, a mindennapokban alkalmazott MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
          • alapfokú angol nyelvtudás
          • jogosítvány (jó, ha van)
          • Milyen munkatársat keresünk?

            • aki értékeli azt, hogy stabil, összetartó, hosszú távon gondolkodó csapat tagja lehet
            • motivált arra, hogy támogató, szervező háttértevékenysége révén segítse a cég működését
            • önálló, higgadt személyiség, aki képes különböző habitusú munkatársakkal, ügyfelekkel együttműködni
            • megbízható, és proaktív munkavégzés jellemzi („megoldom szemlélet”)
            • kedves, másokra figyelni tudó, gondoskodó alkat
            • igényes magára, és munkájára egyaránt