állásajánlat:
FŐOLDAL SZOLGÁLTATÁSOK REFERENCIÁK CSAPATUNK ÁLLÁS KAPCSOLAT

Meg tudod röviden, meggyőzően fogalmazni, hogy miért szereted a tréneri munkát?
Akkor érzed magad elemedben, ha váratlan helyzetekre kell reagálnod?
Egyetértesz, hogy nincs „jó”, vagy „rossz” ügyfél, csak testre szabott fejlesztés?

Ha igennel válaszolsz a fenti kérdésekre, akkor Téged keresünk!

Dinamikusan bővülő, változatos ügyfélkörünk számára nyújtjuk egyedi marketing, illetve humán stratégiai tanácsadó szolgáltatásainkat, melyek professzionális megvalósításához keresünk tréner partnereket.

Projekt feladatok:
  • fejlesztési programok megtervezése humanplus tanácsadókkal együttműködésben
  • fejlesztési programok megvalósítása humanplus tanácsadókkal együttműködésben
  • • szervezeti diagnózis felállítását célzó interjúk és felmérések lebonyolítása, értékelése
    • workshop-ok, tréningek tematikájának kidolgozása
    • workshop-ok, tréningek megtartása és szakmai tanulságok levonása

    Amit fontosnak tartunk:

  • magabiztos szakmai tudás
  • jártasság a profitorientált szervezetek világában
  • meggyőző tapasztalat
  • • kommunikációs
    • VAGY vezetői
    • VAGY értékesítési készségek
    • VAGY csoportok együttműködésének fejlesztése terén
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pozitív személyiség
  • magas szintű együttműködési készség
  • nyitottság a visszajelzésekre, személyes fejlődésre
  • Amit kínálunk:

  • hosszú távú partnerségi együttműködés
  • színvonalas ügyfélkör
  • szakmai igényesség
  • barátságos, fiatalos légkör
  • vonzó projekt alapú jövedelem