állásajánlat:
FŐOLDAL SZOLGÁLTATÁSOK REFERENCIÁK CSAPATUNK ÁLLÁS KAPCSOLAT

Élvezed az üzletkötést?
Szívesen ismersz meg új cégeket, embereket?
Van szolgáltatás értékesítés területén minimum 2-3 év tapasztalatod?
Ha igen, akkor Téged keresünk
ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.

Dinamikusan fejlődő, elégedett ügyfélkörünkre és egyedi, professzionális, marketing és humán stratégiai tanácsadó szolgáltatásainkra méltán büszke csapatunk keres B2B szolgáltatás értékesítésében eredményes munkatársat.

Feladatok:
  • Cégcsoportunk szolgáltatásainak értékesítése
  • potenciális ügyfelek felkutatása, kapcsolatfelvétel és időpont egyeztetés
  • személyes találkozók lebonyolítása, igény feltárás és keltés
  • a „belépő” szolgáltatások értékesítése, a későbbi megvalósításban érintett tanácsadók bevonásával

  • Elvárásaink:
  • felsőfokú végzettség
  • szolgáltatás értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • profizmus hideg hívásos kapcsolatfelvételben is
  • széleskörű és aktív kapcsolatrendszer
  • siker-orientált, proaktív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált, nyitott szemléletmód
  • nagyfokú önállóság, de együttműködés a csapattal meghatározott feladatokban
  • határozott fellépés, üzleties megjelenés
  • pozitív hozzáállás
  • angol nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, internet)
  • „B” típusú jogosítvány
  • saját személygépkocsi használat

  • Amit előnynek tartunk:
  • B2B és tanácsadás szektor tapasztalat
  • marketing / humán területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Amit kínálunk:
  • változatos munkakör értékesítési területen
  • fejlődő cég, stabil munkahely
  • versenyképes teljesítményarányos bérezés (alapfizetés+jutalék)
  • barátságos, fiatalos légkör
  • tudás, tréning, fejlődési lehetőség